Balzam na pery – sovička, kačička, macko

Share Button

Balzam na pery – darček do kabelky

Suché pery vedia ženám znepríjemniť život vždy v tej najnevhodnejšej situácii. Popraskané pery zo zimy, aj z tepla zachráni jedine kvalitný balzam na pery – povinná výbava každej správnej ženy. Ak však aj vy, (podobne ako ja) patríte k tej časti ženskej populácie, ktorá na balzam vždy zabúda, s týmito hravými prevedeniami je tomu koniec!

Odhoďte preč staré tyčinkové balzamy, ktoré sa strácajú po vreckách, tie už vyšli z módy. IN sú teraz balzamy, ktoré ako balzamy na prvý pohľad vôbec nevyzerajú. Práve naopak, tieto milé voňavé zázraky vám budú pri každom vybratí z vrecka, či kabelky robiť radosť. Ďalšou výhodou je, že sa ich nemusíte báť vyložiť na stôl, pretože si ich nik nepomýli s vlastným balzamom.

 

balzam_sovy5                               40a8d465f2f91582d3e41ccedde593f5

Balzam Macko s medom

Toto dvojité „DUO“ balenie s príjemnou vôňou žuvačky a marakuje je vhodné ako milý darček pre dievča, kamarátku, frajerku, či len tak, pre radosť – pre seba. Balenie v peknej škatuľke s veselým motívom vyzerá naozaj luxusne a určite poteší každú správnu babu!

Ak hľadáte samostatné balenie, macko sa dá kúpiť v rôznych farebných a voňavých prevedeniach ako ružový – cukrová vata, sivý – kokos, modrý – žuvačka alebo fialový – lesné ovocie.

 

balzam_medved3                                      balzam_medved2

prejst do eshopu

Balzam Sovička

Sovičky dnes vládnu svetom (spolu s mačkami) a aj kozmetické spoločnosti ovládli tieto múdre stvorenia, a tak už rozkošné sovičky môžete nosiť v kabelke aj oficiálne, v podobe balzamov. Na výber máte opäť medzi DUO balením, či samostatnými baleniami v rôznych príchutiach. Zlatá malinová sovička, modrá – mätová či červená – jahodová. Bonusom sú luxusné trblietavé balzamy – čučoriedka v modrom balení, malina v bordovom alebo Creme Brule v bronzovom prevedení.

balzam_sovy                             balzam_sovy4                    prejst do eshopu

 

Kľúčové slová: balzam na pery, zabavny balzam, zvieratkovy balzam na pery, sovickovy balzam na pery, balzam na pery sova, balzam na pery macko, balzam pre deti, darcek pre zenu

Share Button

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *