Váha na batožinu

Share Button

Koniec stresu pred odletom!

Pomaly sa blíži obdobie poznávacích zájazdov a dovoleniek a spolu s ním aj stresy pri balení. Ak zvyknete cestovať autom, pravdepodobne sa balíte typom: auto odnesie. Ak však patríte medzi lietadlo – uprednostňujúcich pasažierov, určite ste sa už stretli s problémom obmedzenia hmotnosti batožiny do lietadla. Hlavne jedna modro-žltá nízko-nákladová spoločnosť vie v tomto prípade dovolenku pokaziť skôr, ako sa začne. Lietadlo neodnesie každému pasažierovi po tone batožiny, a tak si pri balení musíte dávať pozor, aby ste neprekročili spoločnosťou určený, hmotnostný limit batožiny ani o deko. Každé začínajúce, prekračujúce kilo vás totiž vyjde pekne draho. A potom ste nútení si požičiavať od sesternice, či babky čo najpresnejšiu váhu, aby ste samozrejme ušetrili. Ale tomu je koniec!

Analógová váha na batožinu

Táto analógová váha s metrom vám poslúži pred každým odletom. Unesie batožinu až do hmotnosti 32 kg a navyše obsahuje meter o dĺžke 1 m, takže sa už nemusíte báť, že prekročíte rozmery príručnej batožiny. Vďaka jej šikovnej veľkosti si ju môžete vziať na cesty so sebou a nebáť sa, že sa po nákupe suvenírov opäť nevojdete do predpísaných hodnôt. Táto váha je jednoducho povinnou výbavou pre každého dobrodruha, či dovolenkára! Je vhodná ako pre vás na dovolenku, tak aj ako darček pre cestovateľa, dobrodruha, či podnikateľa na služobkách!

 

mechanicka03                                                                     mechanicka04 prejst do eshopu

Digitálna váha na batožinu

Ak vám analóg nevonia a v tejto dobe sa spoliehate len na digitál a baterky, aj pre vás máme praktické riešenie. Digitálna váha odváži váš kufor rovnako spoľahlivo a so svojím kovovým telom vyzerá moderne a dizajnovo. Jej maximálna nosnosť je až do 50 kg, čo už je pekne veľký kufrisko. Ak teda chcete ísť pri najbližšej ceste na istotu, vyskúšajte túto super pomocníčku! Váha beží na batériu CR2032, ktorá je súčasťou balenia.

 

vahadigital03                             vahadigital02prejst do eshopu

Takže, pobaliť kufre a hor sa za dobrodružstvom!  

 

Keywords: vaha na batozinu, analogova vaha, digitalna vaha, vaha na dovolenku, mini vaha, prenosna vaha

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website