Zábavné hodiny na stenu

Share Button

Vtipné hodiny do každej domácnosti

„Tik-tak, tik-tak“ – ozýva sa z každej správnej analógovej domácnosti, kde sa ešte počíta s výpadkami elektriny a kde ručičkové hodiny ešte majú svoje miesto. Či už sa snažíme žiť v 100%-nej prítomnosti alebo nie, stále nás bude obmedzovať čas okolitého sveta, a tak si dom bez hodín ani nevieme predstaviť. Okrem bežných moderných hodín, však existujú aj zábavné hodiny, ktoré zaujmú každú návštevu!

Backwards Clock – omladzujúce hodiny

S týmito hodinami omladnete o pár rokov v priebehu niekoľkých minút. Kecám. Omladzujúce hodiny z vás nespravia mladicu, či mladíka, ich ručičky však idú v opačnom smere, čo vo vás evokuje pocit, že sa vraciate v čase. Okrem ručičiek, samozrejme, ide v opačnom smere aj číselník, tak sa nemusíte báť, že vám ukážu zlý čas. Hodiny sú naozaj sofistikované, sledujte ako sa zatvári návšteva keď sa na ne pozrie. Inak sú to regulárne nástenné hodiny o priemere 30cm. Rám hodín je z čiernej gumy a predok hodín je sklenený. K hodinám si nezabudnite prikúpiť aj jednu AA batériu.

hodiny02                       hodiny01prejst do eshopu

 

Biologické hodiny pre muža

Tak s týmito hodinami potešíte najmä mužov, aby nezabudli na svoje rituály. Hodiny vtipne demonštrujú na čo chlapi myslia v priebehu dňa. Celý deň totiž nerozdeľujú na hodiny, ale na potreby každého správneho chlapa – jedlo, spánok, sex a pitie. Vďaka nim bude váš milý do deviatej z krčmy doma. A ak nie, mali by ste sa začať báť! Hodiny sa hodia napríklad do chlapčenského privátu, na intrák, pre slobodného muža, či len tak, pre zábavu do pracovne.

 

hodinyprechlapa02            hodinyprechlapaprejst do eshopu

Ostatné zábavné hodiny

Ak vás hodiny zaujali, okrem vyššie spomínaných existuje celá kopa ďalších vtipných nástenných hodín:

 

Keywords: hodiny pre muza, chlapske hodiny, vtipne hodiny, zabavne hodiny, biologicke hodiny, omladzujuce hodiny, hodiny naopak, backwards clock

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website