Darčeková sada na víno

Share Button

Romantická sada na víno – univerzálny elegantný darček

„In vino veritas“  – Hovorí sa, že vo víne je pravda. Možno práve preto nám tento zázračný nápoj chutí už od nepamäti. A možno práve preto patrí víno k tým najuniverzálnejším priateľským a zároveň elegantným darom. Víno kupujeme ako pozornosť k meninám, k narodeninám, na návštevu k svokrovcom, ku priateľom alebo len tak – na spríjemnenie romantického večera vo dvojici.

vyvrtka02                                   vyvrtka05

Darček pre milovníkov vína

Problémom väčšinou býva, čo k takej fľaši luxusného vína pribaliť? Čokoládu? Orechy? Alebo radšej nič, aby dar nepôsobil lacno? Ak hľadáte nenápadný doplnok k lahodnému vínu do daru, možno práve táto luxusná sada na víno je to, čo potrebujete. Darčekové balenie obsahuje kovovú vývrtku na korkovú zátku, takže sa nemusíte báť, že obdarovaný po ruke nebude mať vhodné náčinie aby vás pozval na koštovku. V balení tiež nájdete kvalitne tesniacu kovovú zátku na fľašu, v prípade, že by ste si chceli zvyšok nápoja nechať na neskôr.

 

vyvrtka01                                                   vyvrtka03

Komu sadu na víno darovať?

Sada určite poteší všetkých milovníkov vína. Vďaka romantickému darčekovému baleniu ju môžete darovať napríklad mladomanželom, ako dar do domácnosti alebo novému páriku vo vašej partii. Určite tým, ale nepokazíte ani formálnu, či neformálnu návštevu známych, návštevu (budúcich) svokrovcov a podobne.

 

prejst do eshopu

 

Keywords: darcekova sada na vino, darcek vino, darcek pre milovnikov vina, sada na vino, kovova vyvrtka vino, korkova zatka vino, romanticky clovek, vinova sada

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website