10 skvelých darčekov ku Dňu matiek

Share Button

Deň matiek sa blíži a ak hľadáte darček pre maminu, potom ste na správnom mieste.

Chcete svojej mamine vyjadriť ako veľmi si ju vážite a dokázať jej aká je jedinečná? Rozmýšľate, čo darovať a hľadáte inšpiráciu?

Pripravili sme pre Vás pár tipov, ktoré ju zaručene potešia.

1; Hrnček – Super mama

Keramický hrnček s nápisom “Super-Mama” bude perfektným spoločníkom pri každej chvíľke odpočinku. Zaručene vyčarí úsmev na tvári zakaždým, keď si do neho pripravíte obľúbený nápoj.

Hrnček Super Mama

2; Perla prianí v perlorodke s náušnicami a prsteňom

Originálny tajomný darček zaručene prekvapí a poteší. Perla je schovaná v perlorodke a tak si ju obdarovaná sama vyberie a vloží do prívesku.

Náhrdelník s príveskom je navrhnutý tak, aby v ňom perla perfektne vynikla. Navyše darček obsahuje aj krásne perlové náušnice s prsteňom. Očarujúca trojdielna sada je jednoducho top.

Perla lásky v perlorodke s náhrdelníkom a náušnicami

3; Deka s rukávmi

Praktický a hrejivý darček pre pokojné chvíle pred televíziou, či s dobrou knihou. Šikovná deka, ktorá nielen zahraje, ale zaručí aj pohyblivosť. Do praktického predného vrecka schováte, čo práve potrebujete, či už ovládač alebo okuliare.

Darujte jedinečný komfort a blahodarné teplo.

Na výber rôzne farebné variácie.

4; Kľúčenka diamant – ružové srdce

Drobný darček, ktorý bude robiť radosť na každom kroku. Nádherná kľúčenka s ružovým diamantom v tvare srdca. Štýlový doplnok, ktorý je zaručene skvelou voľbou.

Kľúčenka diamant - ružové srdce

5; LED ruža

Ženy milujú kvety a červené ruže sú symbolom lásky. LED ruža je perfektný darček, ktorý dlho vyrdží a bude slúžiť ako krásna spomienka.

LED ruža

6; Šperkovnica v tvare knihy

Každá žena má nespočetné množstvo náušníc, prsteňov, retiazok, náramkov či ďalších cenností. V elegantnej šperkovnici budú jej poklady jednoducho a vkusne usporiadané.

Šperkovnica navyše chráni predmety pred poškodením alebo stratením. Zmysluplný darček, ktorý je štýlový a zapadne do interiéru.

Šperkovnica v tvare knihy

7; Vankúš Sequin – LOVE

Vankúš obdarovanú nielen poteší, ale bude ho vždy aj rada používať. Dizajnový, dekoračný vankúšik si jednoducho zamiluje.

Originálny sequinový vankúš sa v okamihu zmení na krásne červené srdiečko a dokonale zútulní domov.

Vankúš Sequin - LOVE

8; Kúpeľová bomba

Horúci kúpeľ miluje každá žena a má priaznivé účinky na organizmus. Kúpeľové bomby dokážu vyčarovať jedinečnú atmosféru, sfarbia vodu a príjemne sa rozvoňajú.

Stačí už len zapáliť sviečky a môžete relaxovať ako dlho budete chcieť.

Darujte bomby do kúpeľa v luxusnom prevedení – na výber v rôznych vôňach.

Kúpeľová bomba - banán

9; Svietiace LED štipce na fotky

Chcete darovať niečo nápadité? Každý má doma zbierku svojich najkrajších a najobľúbenejších fotografií. S týmito jedinečnými svietiacimi štipcami si fotky nielen jednoducho vystavíte, ale aj vytvoríte jedinečnú dekoráciu a ozdobíte interiér.

Fotky je možné kedykoľvek vymeniť a tak sa doplnok nestane nudným.

Svietiace LED štipce na fotky

10; LED sviečka

Viete, čo zaručene vytvorí dokonalú atmosféru? Predsa sviečky! Túto voskovú sviečku však nevypálite ako ostatné vonné, či čajové sviečky. Sviečka je totiž na baterky, ale vďaka dokonalej imitácii ani nezbadáte rozdiel. Vytvorte si harmonický interiér pomocou týchto štýlových sviečok.

LED sviečka s časovačom
Share Button