10 top darčekov ku Dňu otcov

Share Button

Aj Vy si kladiete otázku aký vhodný darček vybrať ku Dňu otcov? Prekvapte ocina s našou pomocou malou milou pozornosťou.

Pripravili sme si pre Vás pár originálnych tipov, ktoré vykúzlia úsmev na otcovej tvári a zároveň aj potešia. Určite preto na neho nezabudnite a zaobstarajte darček už v predstihu.

1; Pivné ponožky – balenie 3 párov

Ponožky ako darček? Prečo nie! Predstavujeme Vám originálny dizajn a perfektné darčekové balenie. Plechovku, v ktorej sú ponožky ukryté môžete využiť napríklad k uschovaniu rôznych drobností.

Pivné ponožky - 3-pack balenie troch ponožiek

2; Gigantická ploskačka

Praktický a vtipný doplnok pre každého muža. Obľúbený nápoj sa v nej len tak ľahko neminie. Keď poriadny darček, tak poriadku ploskačku!

Gigantická ploskačka

3; Hrnček – Super otec

Perfektnou voľbou je tento keramický hrnček s nápisom Super otec, ktorý mu bude každý deň pripomínať, aký je pre Vás dôležitý a výnimočný.

Hrnček Super Otec

4; Ľadový krígeľ

Netradičný pohár sa dá najlepšie využiť počas horúcich letných dní. Vďaka akrylovému obalu bude nápoj chladný a bez nežiadúceho vlhkého efektu. Jednoducho vložte do mrazničky a potom si už len vychutnávajte obľúbený nápoj.

Dostupné v klasickom alebo XXL prevedení.

5; Podbradník na holenie

Koniec dlhého upratovania umývadla, zrkadla či podlahy po každom holení. Praktickú a netradičnú výbavu ocenia všetci muži, ktorí sa radi starajú o svoj zovňajšok.

Podbradník na holenie

6; Rolovací vak na náradie

Ak máte doma kutila, potom ho zaručene poteší tento skvelý vak na náradie. Skladný, ľahký a ideálny na transport náradia. O náradí budete mať prehľad a predovšetkým potrebné nástroje vždy po ruke.

Rolovací vak na náradie

7; Pokladnička v tvare lebky

Originálna pokladnička v tvare lebky je zaujímavý spôsob sporenia, ktorý zaručene pobaví. Strašidelný dizajn odstraší potenciálneho zlodeja.

Na výber rôzne dizajnové prevedenia.

8; Dekoračný box na pivné vrchnáky

Aj Vy patríte k tým, čo radi zbierajú korunkové uzávery od piva? Odteraz si ich môžete pekne ukladať do tohto boxu a nebudú sa viac povaľovať kade-tade. Dekoratívny darček ocenia predovšetkým milovníci piva.

Dekoračny box na pivné vrchnáky

9; Krvavá zástera

Varíte, pečiete, grilujete a stále máte pocit, že Vám niečo chýba k tomu, aby ste sa cítili ako skutočný šéfkuchár? Potom tu máme pre Vás trendy zásteru do Vašej kuchyne.

10; Teleskopická škrabka

Pozná to asi každý. Príšerné svrbenie chrbta, ale rukou na to miesto nie a nie dosiahnuť. S touto praktickou teleskopickou škrabkou je problém vyriešený. Užitočná pomôcka pre každého.

Na výber viacero dizajnov a rozmerov.

Share Button