Doplnky do kuchyne – 10 tipov

Share Button

Kuchyňa je jednou z najrušnejších častí domu a ľudia sa v nej radi stretávajú či už pri varení alebo stolovaní.

Praktické doplnky do kuchyne vám pomôžu uľahčiť prácu a čas strávený v kuchyni. Ak uvažujete o darčeku pre kuchára alebo milovníka jedla, potom ste na správnom mieste.

Predstavujeme skvelé vychytávky ale aj dekorácie na stôl, či kuchynskú linku.

1; Nevšedné čajové sitká

Silikónové sitká s rôznymi vtipnými motívmi sú vynikajúci pomocníci nielen na prípravu čaju. Kreatívny spôsob pre lúhovanie čaju, byliniek alebo korenín.

2; Časovač na vajíčka

Radi si pripravujete vajíčka na mäkko alebo na tvrdo a nedarí sa vám odhadnúť ten správny čas varenia? Tento skvelý gadget vyrieši váš problém raz a navždy. Stačí, ak časovač vložíte k vajíčkam a zmenou svojej farby vás upozorní v akom štádiu sa vajíčka nachádzajú.

3; Dávkovač na cereálie

Pre tých, ktorí milujú zdravé, chutné a výdatné fitness raňajky tu máme perfektný dávkovač. Praktický, šikovný a elegantný doplnok.

Dávkovač na cereálie Deluxe - biely

4; Miska na cereálie

Neodmysliteľnou súčasťou je aj miska, z ktorej budete cereálie konzumovať. Táto dvojkomorová miska je na to úplne ideálna.

5; Praktický dávkovač saponátu s hubkou

Skvelý pomocník pri umývaní riadu, ktorý je zároveň aj stojanom pre odkladanie hubky, či drôtenky. Už nebudete musieť riešiť kvapky saponátu v okolí drezu. Dávkovač vám nadávkuje ideálne množstvo saponátu priamo na hubku.

6; Luxusné soľničky a koreničky

Dochuťte si svoj pokrm štýlovo s týmito netradičnými nádobkami na soľ a korenie. Elegantný doplnok na váš stôl, ale aj nevšedný decentný darček, ktorý je súčasne praktický.

7; Časovač v tvare objektívu

Originálna minútka alebo časovač je vynikajúcim pomocníkom pri varení a pečení. Stačí nastaviť čas a po uplynutí sa ozve zvukový signál. Netradičný dizajn poteší hlavne milovníkov fotografovania.

Kuchynský časovač v tvare objektívu

8; Panvička v tvare srdca

Romantický doplnok, ktorý poteší predovšetkým nežné pohlavie. Pripravte svojej milovanej napríklad volské oko v atypickom tvare. Originálne raňajky až do postele 🙂

9; Nožnice na bylinky alebo pizzu

Dva vynikajúce gadgety, ktoré vo vašej kuchyni nesmú chýbať.

Nožnice na bylinky sa perfektne hodia na pažítku alebo zelené vňate, ktoré dokonale ozdobia a dochutia vaše pokrmy.

Priaznivcov pizze zase potešia nožnice s praktickou lopatkou na naberanie.

10; Šablóny na zdobenie kávy

Očakávate návštevu? Prekvapte ju štýlovo zdobenou kávou. V balení nájdete rôzne motívy.

Share Button