Jarné tipy pre dobrú náladu

Share Button

Každého pochytí dobrá nálada, keď sa dni predlžujú, slnko svieti a hreje a mnohí z nás si už skúšali aj krátke tričko z minulého leta. Začína obdobie, ktoré si užije každý, nehľadiac na to, či ste milovník prírody, kúpaliska, opaľovania alebo si len tak užívate čvirikanie dookola.

Letná nálada pochytila aj nás, a preto sme si pre vás pripravili typy na zdokonalenie týchto krásnych dní. Jarné a letné typy, ktoré sú praktické, zábavné, ale najmä nevšedné, aby takými boli aj vaše dni.

Chladiace ľadové kocky

Praktický vynález bez ktorého si leto nevieme predstaviť.Navyše tieto kocky nápoj ochladia, ale jeho obsah nezriedia s vodou, ako to robia bežné kocky ľadu z formy na ľad. Vyzerajú luxusne a uspokoja aj náročného milovníka alkoholu, koktejlov a džúsov.

ladove kocky                 ladove kocky

 

BBQ gril na balkón

Praktický gril na balkón alebo do záhrady k altánku. Teraz si už môžete robiť grilovačku každý deň priamo doma a vychutnať si tak letné dni. Skvelé aj na párty, či oslavy. Ak milujete grilovanie, potom je tento gril tým správnym doplnkom aj pre Vás.

zahradny gril                 zahradny gril

 

Dávkovač nápojov u vás doma

Nezabúdajte na pitný režim a k nemu vám pomôže aj tento vynikajúci dávkovač nápojov alebo váš súkromný výčap, ktorý bude čapovať len to, čo si budete priať. Využite na záhradnej grilovačke, opekačke, či guláši, ale aj na párty, kde si budú môcť hostia dať svoj obľúbený nápoj. Vynikajúce netradičné prevedenie zabezpečí jedinečnosť vášho nápadu a každý sa bude tešiť na doplnenie pohára.

davkovac napojov            davkovac napojov

 

Termo opasok na pivo

S týmto opaskom môže leto začať! Praktická vychytávka na každý letný deň, či už ho plánujete stráviť doma, v záhrade, na turistike, na rybách alebo kdekoľvek. Veľmi praktický gadget na nosenie piva, či iných plechovíc, ale aj iných fliaš. Navyše je TERMO, takže vaše kríže neutrpia žiadne škody z chladených drinkov. Opasok na nosenie piva je skvelý aj na futbalové zápasy a diskotéky.

 

opasok na pivo opasok na pivo

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website