Krásne vianočné ozdoby a dekorácie

Share Button

Oblečte svoj vianočný stromček do krásnych ozdôb a dekorácii z filmov či rozprávok. Vybrali sme najkrajšie kúsky zo sveta mágie, princezien a akčných hrdinov pre potešenie duše i oka.

Netradičné doplnky v podobe gúľ, známych postáv alebo predmetov oživia sviatočnú atmosféru a rozžiaria stromček alebo interiér.

1; Vianočné gule s prekvapením vo vnútri

Krásna ozdoba a zároveň darček v jednom 🙂 Guľa sa dá využiť aj ako úschovňa pre šperky alebo drobné spomienkové predmety.

2; Harry Potter – ozdoby s motívom hlavných postáv

Ktorú z hlavných postáv máte najradšej? Hermionu, Dumbledora, Harryho, či dokonca Lorda Voldemorta? U nás si každý vyberie svojho favorita, ktorým si môže vyzdobiť svoj interiér.

3; Harry Potter – ozdoby s motívom významných predmetov

Pri každom predmete sa nám vybaví zároveň aj meno niektorého z hrdinov.

Najznámejšou dvojicou je zrejme Harry a Zlatá strela, ale čo takto lietajúce auto, kotlík, či Rokfortský expres? Aká postava sa vám vybaví pri týchto predmetoch?

4; Ozdoby v sade po 3 kusoch

5; Joker a Harley Quinn

Aj milovníci antihrdinov si prídu na svoje. Nebezpečným Jokerom a psychiatričkou známou ako Harley Quinn, ktorá sa do neho zamilovala budete nadšení.

6; Harry Potter – sady magických vianočných gúľ

7; Filmové a rozprávkové ozdoby

Kto fandí Spidermanovi, či Deadpoolovi a nepohrdne krásnou rozprávkou Hľadá sa Nemo alebo Toy Story zaručene ocení tieto roztomilé ozdoby, ktoré sú vhodné nielen na stromček ale aj len tak do interiéru.

8; Rozprávkové sady

– Sada Disney s motívom 12 najslávnejších a najkrajších princezien

– Sada Kráska a zviera s motívom hlavných postáv

9; Rokfortský veniec

Krásny, farebný guľový veniec s motívom Rokfortských fakúlt sa bude perfektne vynímať na dverách alebo aj na stene interiéru.

10; Vianočné pančuchy

Neodmysliteľná súčasť vianočných dekorácií. Nad krbom zavesená pančucha je symbolom idylických Vianoc. Naplňte ju dobrotami alebo darčekmi a potešte svojich milovaných.

Share Button