Zdravá fľaša na vodu s filtrom na ovocie

Share Button

Ekologická fľaša na ovocie

Môžeme si pogratulovať. Alkohol, cigarety a nezdravá strava postupne vychádza z módy, pretože sa v súčasnosti módne trendy prelínajú so zdravým životným štýlom. Posilňovne sú preplnené ľuďmi, ktorí si vstúpili do svedomia a začali na sebe pracovať. Ľudia sa snažia nakupovať zdravšie potraviny, pridať viac ovocia a zeleniny na jedálny lístok a bojovať za čisté životné prostredie.

Najaktuálnejším trendom je nezahlcovať našu krásnu Matku Zem klasickými PET fľašami z minerálok a sladených nápojov a prejsť na najzdravšiu a zatiaľ ešte free formu dodržiavania pitného režimu, ktorou sa na Slovensku môžeme hrdo pýšiť. Na trh prichádzajú všemožné druhy ekologických a navyše zdraviu neškodlivých fliaš.

flasa05                                                                     flasa06

700ml Only H20 Sensation – fľaša stvorená pre zdravý štýl

Only H20 fľaša má objem 700ml a jej výnimočný ľahko odnímateľný filter vám umožní pripraviť si obľúbený ovocný, bylinkový, či dokonca zeleninový nápoj bez toho, aby sa vám neželané kusy ovocia, zeleniny a bylín miešali s vodou a poprípade znemožňovali pitie. Ak vám kúsky nevadia, filter sa dá jednoducho vybrať.

Fľaša znesie ako chladené, tak aj teplé nápoje (do 70°C) no neodporúča sa ju dávať do mikrovlnnej rúry. Dlhodobé používanie fľaše umožňuje hlavne materiál Tritan, ktorý neobsahuje zdraviu škodlivú chemickú zlúčeninu Bisfenol A (BPA). Z rovnakého materiálu sa vyrábajú napríklad aj fľaše pre deti.

Jednoduchá manipulácia

S fľašou sa manipuluje veľmi jednoducho. Najprv odskrutkujete kvalitne tesniaci uzáver s praktickou rúčkou. Vďaka úchytu prstom a ukazovákom ľahko vyberiete vnútorný filter, ktorý je tiež zatvorený na závit. Po odskrutkovaní vrchnej časti filtra, môžete do „priehradky“ vložiť ovocie, zeleninu alebo byliny podľa chuti (napríklad citrón, limetku a mätu). Filter zaskrutkujete, vložíte naspäť, fľašu naplníte pitnou vodou a môžete si vychutnávať zdravý, chutný nápoj. V prípade, že vám plávajúce ovocie nevadí a chcete fľašu používať bez filtra, nemusíte ho vkladať naspäť, pretože fľaša tesní aj bez neho. Odporúčame vám však nechať vo fľaši aspoň jeho vrchnú časť, aby sa vám ovocie pri pití nezavadzalo.

flasa02                              flasa03

Kto ovocím plniacu fľašu ocení?

Všemožným ovocím plniaca fľaša je vynikajúcim typom na darček pre kamarátku fitnesku, či kamoša športovca a úplne všetkých milovníkov aktívneho pohybu a zdravého životného štýlu. Vezmite si ju do posilňovne, k rannému behu, na turistiku aj na bicykel. Fľaša sa hodí, ale aj do školy – ako zdroj osvieženia na nekonečné prednášky, do práce a taktiež do kabelky na prechádzky, do mesta, do auta, … VŠADE!

 

prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website