Párty darčeky – zabav sa a buď IN na párty

Share Button

Párty darčeky pre každého poriadneho party boya (aj party girl)!

Blíži sa super párty, na ktorej nesmiete chýbať? Alebo takú párty organizujete vy? Prinášame vám pár typov na darčeky, ktoré vašu párty spravia nezabudnuteľnou!

Disco guľa

Ak to na oslave plánujete poriadne roztočiť, roztočte to s touto disco guľou. Guľa má priemer 20 cm a je zavesená na retiazke pre jednoduché zavesenie hocikde, kde to večer bude žiť. Guľa obsahuje malé sklenené zrkadlá, ktoré odrážajú akékoľvek prirodzené, či umelé svetlo, a tak vám umožnia z hocijakej  nudnej párty spraviť disco show!

 

gula05   gula06

gula01                                prejst do eshopu

Disco LED žiarovka

Disco guľa je síce klasika, no možno hľadáte niečo nezvyčajné a hlavne menšie – niečo, čo spraví podobný efekt, ale smelo to zmestíte do vrecka. Disco LED žiarovka je v podstate obyčajná žiarovka s klasickým E27 závitom a farebnými LED-kami. Čo je na nej také výnimočné? Keď ju zakrútite do bežnej objímky alebo do špeciálnej pribalenej objímky do zástrčky s vypínačom, uvidíte divy. Žiarovka sa rozsvieti a začne rotovať, čím vám dokonale nahradí diskotékové a koncertové reflektory a vy sa budete cítiť ako hviezda parketu. Žiarovka o rozmeroch 17 x 10 x 7,5 cm okrem toho šetrí elektrickú energiu a po zakrútení do objímky ju môžete zapojiť do akejkoľvek 220V zástrčky. Tomu sa vraví instantná diskotéka!

 

led_ziarovka03                              led_ziarovka04

prejst do eshopu

Narodeninový klobúk s melódiou

Či už idete blahoželať  alebo  ste vy osobne oslávenec, tento „Happy Birthday klobúk“ dodá narodeninám tú správnu atmošku. Že ako? Na hlave vyzerá ako narodeninová torta so sviečkami a po stlačení čarovného tlačidla vám zahrá tak známu, medzinárodnú melódiu pre všetkých narodeninových oslávencov – Happy Birthday! Stavme sa, že vďaka klobúku budete stredobodom pozornosti a každý si ho bude chcieť vyskúšať!  A vraj vám všetci odpustia, že ste zabudli na tortu. Prekvapenie na záver? Klobúky sú v rôznych veselých farebných prevedeniach a nikdy neviete aká kombinácia dorazí práve k vám.

 

klobuk02                                           klobuk prejst do eshopu

Afro parochňa

Rozbaľte to na párty ako správny Disco Stu. Nevadí, že nemáte husté kučeravé vlasy, schováte ich pod touto originálnou disco afro parochňou. Môžete si vybrať zo serióznej čiernej, ktorú by vám aj sám Slash závidel alebo z odvážnej krikľavo-ružovej, za ktorou sa otočia všetky oči už po ceste na párty! Parochňu môžete nosiť okrem osláv na karneval, halloween či len tak, na inkognito prechádzke do mesta.

cierne02                              ruzove03

prejst do eshopu

 

Gigantické párty okuliare

Nebavia vás klasické Ray Bany, ktoré dnes nosia všetci? Prineste si na párty gigantické okuliare a zaručene budete originálni. Okuliare sú naozaj štýlové a po vašom príchode na párty žiadne oko neostane suché (od smiechu samozrejme). Na výber máte z rôznych farebných prevedení – zelené, žlté, oranžové, ružové či fialové, a tak ich môžete zladiť k vášmu štýlovému outfitu. Podobne ako pri klobúku, aj okuliare vám bude chcieť každý ukradnúť, tak si ich zaobstarajte rovno všetky!

 

bryle                              okuliare01

 

prejst do eshopu

 

Kľúčové slová: disco gula, disco show, happy birthday klobuk, narodeninovy klobuk, zrkadlova gula, disco led, disco reflektor, party reflektor, party svetlo, party ziarovka, instantna diskoteka, led disco ziarovka, giganticke okuliare, party okuliare, afro parochna, karnevalova parochna, disco parochna, disco vlasy, produkty na party

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website