Zábavné perá do kancelárie, či pre školáka

Share Button

Zábavné perá – darčeky pre školáka aj do kancelárie

Pero a papier bude pre gramotného človeka vždy základom, aj napriek tomu, že už čoraz častejšie nahrádzame  „to do listy“ a žlté štítky aplikáciami v smartfóne a zdieľanými dokumentami. Či už študujete, pracujete v kancelárii alebo často vypisujete formuláre a podpisujete zmluvy, s veľkou pravdepodobnosťou ročne vystriedate množstvo pier a náplní. Vlastne, aj na pracovných trhoch a rôznych firemných náboroch na školách sú reklamné perá a bloky asi prvé veci, ktoré z pultov zmiznú do niekoľkých sekúnd.

Veselé perá na stôl

Kto povedal, že pero musí byť malé, nenápadné a zmestiť sa do vrecka? Prekvapte svojich klientov perom, ktoré vyzerá ako rastlinka na stole. Výhodou takýchto pier je hlavne to, že sa o ne nemusíte vôbec starať a po celý rok vyzerajú rovnako. Pero „kvietok v kvetináči“ aj „kaktusové pero“, je vlastne dekorácia na stôl, ktorá vyzerá ako rastlinka v kvetináči, ale poslúži aj ako písacia potreba.

Perá sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí nemajú čas polievať živé kvietky alebo majú na pracovnom stole primálo miesta na ďalšiu dekoráciu. Takýmto darčekom potešíte školáčku aj sekretárku, pracovníčku cestovnej kancelárie alebo poisťováka so zmyslom pre humor. Obidve perá sú jednorazové a píšu na modro.

pero_kaktus2                                                                       pero_kaktus+kvet

prejst do eshopu

Luxusné pero mačacie pero

Ak vás predchádzajúce perá dostatočne nezaujali a zhodou okolností patríte ku kultu vlády mačiek na internete, nasledujúce pero vás určite dostane. Pero, ktoré vyzerá ako vystierajúca sa mačka pritiahne všetky pohľady! Mačička je veľmi milá a zároveň elegantná a aby vám neušla, na krku nosí miniatúrny obojok s rolničkou. Mačacie pero je vhodné hlavne na okrasu ako doplnok na pracovný stôl, či parapetu, kde vyzerá naozaj luxusne. Neodporúčame ho, ale používať ako regulárne pero na písanie poznámok. Hlavne nie, ak trpíte poruchou sústredenia. Pero je jednorazové s čiernou náplňou.

 

pero_macka2                             pero_macka4prejst do eshopu

Pero injekcia – darček pre doktora či sestričku

Nasledujúce pero zaujme najmä ľudí, ktorí neodpadúvajú pri pohľade na injekciu a krv. Pero v tvare injekcie vyzerá vskutku reálne a tak si s ním neodporúčame kresliť po ruke! Injekcia disponuje stupnicou a dokonca s tekutinou červenej farby, ktorá sa nápadne podobá krvi. Tuha do pera je modrá a môžete ju v prípade potreby vymieňať.

Okrem pera si v tvare injekcie môžete zaobstarať aj „krvavý zvýrazňovač“, ktorí síce už tak dôveryhodne nevyzerá, no stále pôsobí ako v kancelárii, tak aj v peračníku dostatočne nápadito. Na výber máte z oranžovej, ružovej a neónovej zelenej.

Vyskúšajte aj gigantické krvavé pero s výškou takmer 30 cm, ktorého sa budú báť aj primári !

pero_injekcia2                              pero_injekcia3 prejst do eshopu

Pero joint

Tak tento zázrak asi netreba veľmi komentovať. Naozaj realisticky spracované pero v tvare jointu sa hodí predovšetkým ako vtipný darček pre hipisáckeho kamaráta či prvoaprílový žartík. Vhodný je, ale aj ako doplnok na tematickú reggae párty, či halloween. Ide o jednorazovku s čiernou náplňou.

 

pero_joint2                               pero_joint3 prejst do eshopu

Pero guľomet

Aj nadšenci pre zbrane si prídu na svoje. Táto vecička možno neposlúži pri písaní dlhých esejí, no zato vystraší nejedného zvedavca. Pero obsahuje 3x AG 13 batérie a po stlačení spúšte vydáva zvuk napodobňujúci streľbu. Možno jeden z nápadov, ako prinútiť malého školáka písať si úlohy. Tuha v pere je modrá.

pero_gulomet                              pero_gulomet2 prejst do eshopu

Pero box– vtipný darček

Toto zábavné pero má (okrem toho, že píše) jednu veľkú výhodu. Odpisuje od vás v škole spolu sediaci a vás to rozčuľuje? Stlačte gombík a pošlite mu do pleca vystreľovaciu rukavicu na gumičke. Rana nie je vôbec silná a nebolí, samozrejme, ale nemierte nikomu do očí. Toto boxovacie pero poslúži proti otravným spolužiakom aj ako forma zábavy pre domáceho miláčika. Pero píše na modro.

 

pero_ruka3                              pero_ruka5 prejst do eshopu

 

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website