Balzam na pery – sovička, kačička, macko

Share Button

Balzam na pery – darček do kabelky

Suché pery vedia ženám znepríjemniť život vždy v tej najnevhodnejšej situácii. Popraskané pery zo zimy, aj z tepla zachráni jedine kvalitný balzam na pery – povinná výbava každej správnej ženy. Ak však aj vy, (podobne ako ja) patríte k tej časti ženskej populácie, ktorá na balzam vždy zabúda, s týmito hravými prevedeniami je tomu koniec!

Odhoďte preč staré tyčinkové balzamy, ktoré sa strácajú po vreckách, tie už vyšli z módy. IN sú teraz balzamy, ktoré ako balzamy na prvý pohľad vôbec nevyzerajú. Práve naopak, tieto milé voňavé zázraky vám budú pri každom vybratí z vrecka, či kabelky robiť radosť. Ďalšou výhodou je, že sa ich nemusíte báť vyložiť na stôl, pretože si ich nik nepomýli s vlastným balzamom.

 

balzam_sovy5                               40a8d465f2f91582d3e41ccedde593f5

Balzam Macko s medom

Toto dvojité „DUO“ balenie s príjemnou vôňou žuvačky a marakuje je vhodné ako milý darček pre dievča, kamarátku, frajerku, či len tak, pre radosť – pre seba. Balenie v peknej škatuľke s veselým motívom vyzerá naozaj luxusne a určite poteší každú správnu babu!

Ak hľadáte samostatné balenie, macko sa dá kúpiť v rôznych farebných a voňavých prevedeniach ako ružový – cukrová vata, sivý – kokos, modrý – žuvačka alebo fialový – lesné ovocie.

 

balzam_medved3                                      balzam_medved2

prejst do eshopu

Balzam Sovička

Sovičky dnes vládnu svetom (spolu s mačkami) a aj kozmetické spoločnosti ovládli tieto múdre stvorenia, a tak už rozkošné sovičky môžete nosiť v kabelke aj oficiálne, v podobe balzamov. Na výber máte opäť medzi DUO balením, či samostatnými baleniami v rôznych príchutiach. Zlatá malinová sovička, modrá – mätová či červená – jahodová. Bonusom sú luxusné trblietavé balzamy – čučoriedka v modrom balení, malina v bordovom alebo Creme Brule v bronzovom prevedení.

balzam_sovy                             balzam_sovy4                    prejst do eshopu

 

Kľúčové slová: balzam na pery, zabavny balzam, zvieratkovy balzam na pery, sovickovy balzam na pery, balzam na pery sova, balzam na pery macko, balzam pre deti, darcek pre zenu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website