Skladač tričiek

Share Button

Poriadok rýchlo a bezbolestne! Doska na skladanie oblečenia

Nie každý sa narodil s prirodzeným talentom skladať oblečenie do úhľadných komínov. Obzvlášť niektorí muži majú zmysel skladať tričká a košele spôsobom, po ktorom ich môžete opäť žehliť. A to je ešte ten lepší prípad – sú aj takí, ktorí sa o to ani nepokúsia. Darmo ich budete presviedčať, že na to nepotrebujú základy kvantovej mechaniky, ani kurz aranžovania. Existuje však celkom vtipný a originálny spôsob, ako našich fešákov na túto neobľúbenú činnosť – skladanie oblečenia nahovoriť a ešte im to aj príjemne zjednodušiť. Už viac nebudú musieť maturovať nad rôznymi spôsobmi zohýnania tričiek s dlhými rukávmi či dlhých nohavíc.

 

Nasledujúce obrázky demonštrujú postup ako si aj vy poskladáte tričká:

 

skladac01            skladac02

skladac03            skladac04

skladac06            skladac07

Skladajte oblečenie ako Sheldon!

Ak ste fanúšikom dnes veľmi obľúbeného seriálu Teória veľkého tresku (The Big Bang Teory), určite ste si všimli, že túto vychytávku často používa aj Sheldon Cooper a ide mu to celkom od ruky. Keď si jeho spôsob pár krát vyskúšate, pravdepodobne ani ponožky už nikdy viac nebudete skladať ako Penny (ako každý bežný človek).

Samozrejme, tento nástroj využijú ako muži, tak aj ženy. Či už sa chystáte robiť poriadky doma alebo na predajni s oblečením, tento skladač oblečenia je práve to, čo vám môže uľahčiť jeho organizáciu. Ušetrí čas práce minimálne na polovicu a tak zvládnete poskladať jeden kus behom piatich sekúnd. Prečo by ste mali zbytočne strácať čas, ktorý sa dá využiť lepšie? Život je príliš krátky nato, aby ste ho prežili pri skladaní oblečenia.

Pribalený letáčik vám navyše ponúka jednoduchý návod na skladanie tričiek a košieľ s krátkym aj dlhým rukávom, ale aj nohavíc, takže si pokojne môžete preorganizovať celý šatník. A podľa Sheldona aj ponožky!

prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website