Termo opasok na pivo

Share Button

Leto sa blíži a s ním aj príjemné letné večery na grilovačkách, stanovačkách, či chatovačkách. A čo na takých akciách nesmie chýbať? Okrem dobrej nálady a nekonečných zásob jedla, samozrejme, vychladené pivo! Najlepšie vždy poruke. To však môže byť niekedy problém, hlavne, ak ste šéfkuchárom večera, organizátorom akcie alebo len proste robíte dojem. Plné ruky práce vám dovolia akurát tak neustále myslieť na autochladničku s pivom niekde na opačnej strane kempu. Ak ju nevyraboval miestny medveď.

opasok02                              opasok01

Ak ste chlap so švajčiarskym nožíkom vo vrecku, ktorý myslí naozaj na všetko (alebo jeho životná partnerka) termo opasok na pivo (či iný nápoj v plechovke) je pravdepodobne jediná vec, ktorá vám v povinnej výbave určite chýba, a ktorú by ste si mali čo najskôr zaobstarať.

Radi chodíte s priateľmi na zápasy? Či už futbalové alebo hokejové, proste akéhokoľvek druhu, nie je lepšieho fandenia ako s týmto opaskom! Môžete povzbudzovať a pivo bude vždy po ruke!

Čo je na termo opasku také špeciálne?

  • opasok zvládne až 6 plechoviek s vašim obľúbeným nápojom
  • opasok je termo. Vás chráni pred studenými plechovkami a plechovky zas izoluje od teplého prostredia
  • opasok si pripevníte okolo pása, zatiaľ čo vaše ruky sú voľné na čo potrebujete
  • opasok má k dispozícii vrecko na drobnosti
  • veľkosť opasku sa dá nastaviť

opasok03

Originálny darček pre každého správneho chlapa!

Opasok určite poteší každého gril majstra či kutila na záhrade, športového nadšenca, párty mana, rybára, turistu, otecka na plný úväzok, znudeného dovolenkára, milovníka piva, fanúšika na futbale, jednoducho pre chlapa!

prejst do eshopu

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website