Panvica pre ženy v tvare srdca

Share Button

Panvica Srdce

Určite sa spolu zhodneme, že jedným z najväčších bolehlavov každého zadaného chlapa je vymyslieť originálny darček pre ženu. Hlavne na začiatku vzťahu, kedy je stále čo sláviť. Narodeniny, meniny, mesiac spolu, dva mesiace, pol roka, prvé výročie, či Vianoce a všetky vaše tromfy sa postupne – zo dňa na deň míňajú. Milá už má na poličke pravdepodobne všetky svoje obľúbené voňavky. Vo dvoch exemplároch minimálne. Rovnako maskary aj ceruzky na oči (zakúpené presne podľa pokynov drahej), hrnce, vázy, sexi bielizeň, knihy, šálky, ponožky, …

Ak ale hľadáte niečo kreatívne, milé a romantické zároveň, niečo, čo vaša polovička určite nemá a niečo, čo síce pravdepodobne oprášite vy častejšie ako ona, ale zaručene ju to prekvapí, panvica v tvare srdca môže byť práve to, čo do tejto kategórie skvelo zapadá. V tomto prípade zrejme nebudete chcieť darovať len panvicu ako takú, ale prekvapenie v podobe obľúbeného jedla v tvare srdca. Táto panvička s priemerom 12 centimetrov a pokrievkou je vhodná pre jedno raňajkové vajíčko, či menšiu palacinku. Nemusíte sa báť ani o umývanie, panvica je ľahko umývateľná, pretože po použití štipky oleja alebo masla na ňu jedlo vôbec neprihára. Jediné, pred čím vás výrobcovia na škatuli varujú, je používanie panvice v mikrovlnnej rúre. Ak náhodou vajíčka zvyknete pripravovať týmto freestyle-ovým spôsobom, v tomto prípade sa mu vyhnite, nakoľko je panvica takmer celá kovová.

panvica02                             panvica01

S  panvicou Srdce určite príjemne a hlavne kreatívne okoreníte raňajky do postele alebo večeru pre dvoch, ktorým žiadna romantická duša neodolá. Navyše, chlapi v kuchyni budú pre ženy vždy viac sexi, tak prečo to nevyužiť. Hravým tvarom srdiečka však okrem milej polovičky zalahodíte aj deťom, a tak pre ne jedlo už viac nemusí byť nudnou rutinou. Vďaka panvici drobcom ľahko pripravíte zaujímavé volské oko, omeletu, praženicu, ale aj palacinku, lokšu a mnohé iné chutné ale hlavne zábavné pokrmy.

 

prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website