Neocube – magická kocka

Share Button

Hlavolam Neocube – univerzálny luxusný darček

Hlavolam Neocube alebo Magicube nie je hlavolamom v pravom slova zmysle. Je to hlavolam bez riešenia alebo skôr kreatívny, anti-stresový gadget. Táto vecička pozostáva z 216 vzácnych, vysoko magnetických neodymových magnetov v tvare guľôčok. Každý magnet má severný a južný pól, vďaka čomu dokážete už len z jednej sady postavať nespočetne veľa tvarov a obrazcov.

neocube                              neocube02

Základným a asi najjednoduchším tvarom, v ktorom balenie dostanete je kocka. V balení však nenájdete návod – predsa len je to hlavolam, a tak čo z kocky ďalej dokážete postaviť, je len na vás. Alebo si to môžete vygoogliť. Či už to bude hviezdica, ornament, reťaz alebo zložitejšia pyramída, pri stavaní zaručene stratíte pojem o čase. Neocube je proste geniálna zábavka na dlhé nudné večery alebo spôsob ako sa kreatívne odreagovať od rutinných činností. Hlavolam, alebo ak chcete – hra, navyše uvoľňuje stres a rozvíja vašu priestorovú predstavivosť, či jemnú motoriku.

neocube01                                                       neocube03

„Kocka“ je vhodná pre malých aj veľkých, osamelých či partiu priateľov, s ktorými môžete spoločne vymýšľať rôzne obrazce a tvary alebo súťažiť kto postaví krajší tvar a podobne.

Páči sa vám ako Neocube vyzerá? Pekný, lesklý vzhľad guľôčkam dáva tenká niklová povrchová vrstva, ktorá ich zároveň chráni pred koróziou a opotrebovaním. Vďaka nej bude Neocube vyzerať stále príťažlivo, ako nová. Dokonca aj plechovka, v ktorej si Neocube zakúpite nie je len praktická ale vyzerá luxusne, a tak je hlavolam vhodný aj ako originálny darček pre deti, rodičov, priateľov,… pre kohokoľvek.

Neocube vás určite nikdy neomrzí, no ak by sa tak stalo, môžete si dokúpiť viac balíkov, ktorých diely sa dajú medzi sebou prepájať. Neocube je jednoducho zaručene nekonečná zábava.

 

prejst do eshopu

 

Keywords: neocube, m-cube, mcube, hlavolam neocube, kovove gulicky, magneticke gulicky, neocube predaj, svet magnetov, luxusny darcek, neocube, magic cube, magicka kocka, skladacie gulicky, magneticka kocka, neocube, m-cube, mcube, hlavolam neocube, kovove gulicky, magneticke gulicky, neocube predaj, svet magneto, kreativita, hlavolam

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website