Vrtuľník na ovládanie Sky Rover Storm Eagle

Share Button

Vrtuľník na ovládanie – super originálny darček pre chlapca aj muža

Všetci vieme, že muži sú v niektorých (takmer vo všetkých) oblastiach stále  duchom deťmi a radi sa hrajú. Či už váš milý za relax považuje počítačové hry alebo poker s kamarátmi, vždy za to môže to dieťa v ňom, ktoré túži po hre. Ak ste sa rozhodli najbližšie narodeniny, Vianoce či iný sviatok spraviť drahému naozaj radosť, určite mu nekupujte ďalšiu košeľu, kravatu alebo jeden z tých „praktických“ darčekov, ktorý využijete viac vy ako on. Chlapi sú chlapi a aj keď ich možno poteší nový kúsok v skrini ba aj nový parfum, občas potrebujú niečo, čo reálne nikdy nevyužijú, niečo pri čom len tak zabijú pol dňa a vy im vidíte na očiach, že tento premárnený čas využili najlepšie ako potrebovali.

vrtulnik                              vrtulnik01

Vrtuľník na ovládanie je to, čo hľadáte

Jedným z takýchto nepraktických no o to zábavnejších darčekov je vrtuľník na diaľkové ovládanie. Môže vám to znieť ako totálna hlúposť, ktorá bude patriť medzi ostatné haraburdie zaberajúce miesto v skrini, vaša polovička vám však veľmi rýchlo ukáže presný opak. Väčšinu chlapov totiž fascinuje technika a dopravné prostriedky. Na veci nič nemení, ak ten váš nemá ani vodičák a o vlastnom dopravnom prostriedku nesníva. Vrtuľník na ovládanie je totiž okrem hračky aj výzva a muži majú výzvy radi. Táto „hračka“ má síce na škatuli vyznačenú spodnú vekovú hranicu 14 rokov, naučiť sa ju ovládať však nie je úplne jednoduché a kým si fešák na dve páčky zvykne, pekne sa pritom zabaví a možno aj zapotí.

Ak teda hľadáte originálny darček pre muža, vyskúšajte vrtuľník na diaľkové ovládanie a určite neoľutujete. O tom, že tento darček poteší aj mladého chalana vás asi presviedčať nemusíme. A stavíme sa, že keď už túto hračku budete mať doma, neodoláte ani vy! S vrtuľníkom totiž zažijete veľa zábavy a adrenalínu, predsa len, licenciu na vrtuľník len tak hocikto nemá.

vrtulnik04                              vrtulnik02

Pár technických informácií

Vrtuľník je vhodný do interiéru aj exteriéru. Vďaka svojim malým rozmerom je ľahko prenosný a na jeho nabitie vám stačí v prípade, že ste doma – notebook, do ktorého pripojíte vrtuľník pomocou pribaleného kábla cez USB. Ani vonku sa však nemusíte spoliehať len na pár minút výdrže, dá sa dobiť aj priamo z diaľkového ovládača, ktorý na fungovanie potrebuje 6 AAA batérií. Na ovládači si môžete vybrať z 3 kanálov, a tak je možné využívať jeden ovládač až na tri rôzne kompatibilné zariadenia. Ak sme vás ešte stále o tomto super nápade na darček pre muža nepresvedčili, určite si pozrite naše video. Letu zdar!

vrtulnik03                                                                 prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website