3D puzzle

Share Button

Puzzle boli, sú a vždy budú pre mnohých nenahraditeľnou klasikou. Či už ako príjemný spoločník na osamelý večer, spôsob sobotňajšej zábavky pre celú rodinu v daždivých dňoch alebo len ako zberateľská „úchylka“ pre nadšencov. Či už patríte do nejakej zo spomínaných skupín alebo nie, tieto 3D puzzle vás určite zaujmú.

Puzzle alebo model?

V tomto prípade však už nie je také jednoznačné, či ide viac o puzzle alebo o model. 3D puzzle totiž svojím spôsobom spájajú obidve tieto obľúbené zábavky do jednej. Spájaním jednotlivých dielikov z kartónu si môžete vymodelovať najrozličnejšie stavby sveta, ktoré výrobcom napadli.

Máte už dosť klasických puzzle, či málo miesta na ich vystavenie? Hľadáte niečo sofistikovanejšie, ale na komplikované modely sa ešte necítite? Možno len jednoducho zháňate univerzálny darček pre ľudí od 3 do 99 rokov alebo len chcete mať doma na poličke všetky cestovateľské kúsky z rôznych kútov sveta. Biely dom, či romantická Eiffelovka? Kolumbusová Santa Maria, Big Ben, Taj Mahal a mnohé iné svetoznáme stavby čakajú len na to, kedy si ich postavíte a vystavíte na čestnom mieste.

 

puzzle01                              puzzle02

Rôzne stavby, veľkosti a obtiažnosti…

Okrem rôznych stavieb si navyše môžete vybrať z troch rozličných veľkostí, od čoho sa potom následne odvíja aj náročnosť stavania. Ale nebojte sa, v balení nájdete okrem všetkých náležitých častí, ktoré na stavbu potrebujete aj návod na stavanie, ktorý vám v núdzi určite pomôže. Takže, dosť bolo dlhých nudných večerov pred telkou, hor sa postavať celý svet!

Ako sme spomínali 3D puzzle sú vhodné ako pre mladých tak aj pre tých skúsenejších dobyvateľov sveta a skladanie jedného modelu by vám nemalo trvať viac ako dve hodinky (v závislosti od obtiažnosti). Ak hľadáte originálny darček pre deti, kamarátov cestovateľov alebo starých rodičov, 3D puzzle sú tým správnym tipom. U menších detí však pozor na ich trpezlivosť a schopnosť krehké veci povedzme že – upraviť. V takom prípade odporúčame stavať s dospeláckym dozorom.

 

puzzle04             puzzle03             puzzle

Jednoduché stavanie – model bez nožníc, lepidla a farieb

Asi najväčšou výhodou „stavebnice“ tohto typu je to, že môžete odložiť nožnice, orezávatká, lepidlo aj farby, pretože všetko čo potrebujete na poskladanie obľúbenej stavby, máte pribalené v škatuli. Jednotlivé puzzle dieliky sú vložené do niekoľkých penovo-kartónových platní o veľkosti A3, ktoré do seba po vylupnutí krásne zapadajú. Na ušetrenie miesta sú platne preložené na polovice, takže o veľkosť sa nemusíte báť, škatuľa je kompaktná do bežnej A4 veľkosti. Pre ľahšiu manipuláciu k modelu dostanete aj akési plastové „vylupovadlo“, ktorým zvládnete vylúpnuť aj najmenšie dieliky. Tie väčšie dokážete vybrať pokojne aj prstom. Pozrite si ďalšie modely a rady v eshope: http://www.ajtaci.sk/produkt/3d-puzzle-eiffelova-veza-stredna/?utm_source=google&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Blog

Trojrozmerné modely z takmer celého sveta!

Ak ste sa už pre trojrozmerné puzzle rozhodli, určite vás zaujíma, ktoré stavby si môžete poskladať. Na výber máte všemožné veľkolepé stavby, od tých najznámejších ako Eiffelova veža, Bazilika sv. Petra, Socha slobody, Sydney Opera, Notre-Dame, Taj Mahal, Big Ben, Tower Bridge, Víťazný oblúk, Čínsky múr či Empire State Building, cez Biely Dom, budovu maďarského parlamentu, Chrám Vasilija Blaženého, Estadium Azul, Hrad Neuschwanstein, Burj Al Arab, Burj Kalifa, Capitol Hill, Katedrálu ChristChurch, Petronas Towers Sears Tower, Tokyo Tower, Bank of China či Mayskú pyramídu a Parthenon, až po dopravné skvosty ako lode Santa Maria a Queen Anne’s Revenge, helikoptéra Osprey a dokonca aj tank Panzerkampfwagen IV ause E.

prejst do eshopu

 

 

Keywords: 3d puzzle, 3D puzzle eiffelovka, 3D stavby, modely budov, trojrozmerne puzzle, darcek pre deti

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website