Skladacie slamky na párty

Share Button

Usporadúvate párty alebo sa na nejakú chystáte ísť? Všetci dobre vieme, že na poriadnej oslave okrem dobrej nálady a množstva jedla musia byť aj nejaké tie špeciálne nápoje. A ako takú párty spraviť ešte zábavnejšou?

Jediné čo k tomu budete potrebovať je balíček skladacích slamiek a poriadnu dávku kreativity. Ak si neviete úplne predstaviť, čo môže byť na nejakých slamkách zábavné – tieto špeciálne slamky vás o tom presvedčia. Balík o 40 dielikoch, ktoré obsahujú rôzne veľkosti slamiek a gumené „spájače„ vám umožnia poskladať si z nápojov hotové bludisko. Slamky môžete spájať do všetkých možných smerov a je len na vás, či si vďaka nim pomiešate vlastné nápoje alebo si budete nenápadne usrkávať z pohára prísediaceho. Slamkové bludisko môžete tiež kreatívne využiť na vedrovicu, či aktuálne veľmi populárnu red bull boat no poslúžia aj oddelene namiesto klasických, nudných slamiek.

slamky04    slamky02

Vďaka týmto DIY slamkám zabavíte všetkých naokolo. Usporiadajte napríklad súťaž v pití piva cez tieto slamky, a zaručene sa na vašej párty nebudú nudiť ani nerdi, ktorým fyzika ešte niečo hovorí. Nemusí sa však jednať len o alkoholový darček, so slamkami rovnako zaujmete aj tých najmenších a dodržiavanie pitného režimu hlavne v letnom období už nikdy nebude také nezaujímavé ako doteraz.

Slamky sa navyše umývajú veľmi jednoducho a pokojne ich môžete strčiť aj do umývačky riadu. Čo sa týka spájania slamiek – jednotlivé spoje sú gumené, na mieru pre slamky, takže sa nemusíte báť pretekania tekutiny ani svojvoľného vyberania častí. Spoje naozaj tesnia, a preto pri rozoberaní vášho výtvoru odporúčame jednotlivými dielmi točiť, aby sa slamky ľahšie uvoľnili.

slamky01 prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website