Slush Cuppy – Vyrob si vlastnú drť

Share Button

Teplomer pomaly (a máme pocit, že až príliš rýchlo) začína ukazovať vyššie teploty a nám sa treba pripravovať na leto. Už teraz sa tešíme na jarmok s kolotočmi v našom meste, kde zvyknú predávať takú tú sladkú ľadovú drť v rôznych príchutiach.

Máme ju radi, pretože pripomína detské časy, keď sme chodievali do lokálnej samoobsluhy na „dreň“. Preto si na jarmoku vždy odstojíme dlhý rad, a potom (na konci, keď nám podajú biedny kelímok s týmto lahodným „sladoledom“ a prezradia jeho cenu) si pekne zanadávame.

Spravte si ľadovú drť doma!

S pohárom Slush Cuppy, už nemusíte čakať na žiadny jarmok a drť si viete spraviť v pohodlí domova, kedykoľvek budete mať chuť. Jediné čo k tomu ešte potrebujete je miesto v mrazničke o veľkosti asi trojdecového pohára, obľúbený nápoj alebo džús a trošku trpezlivosti, kým tekutý gél, ktorý je vo vnútri tohto zázraku nezmrzne.

slush_cuppy03 slush_cuppy04

Ako si spraviť drť?

Príprava tejto pochúťky je pritom úplne jednoduchá. Prázdnu vnútornú časť pohára vložíte podľa pribaleného návodu na 4 hodiny do mrazničky, a potom už len stačí naliať obľúbený nápoj, obsah premiešať a počkať pár minút, kým sa neskryštalizuje. A voilá, môžete smelo konzumovať. K poháru tiež dostanete veľmi šikovnú slamko-lyžičku, takže sa nemusíte starať ani o príbor.

Ak sami ľadovú drť veľmi neobľubujete, určite pohár uspeje ako darček pre deti, ktoré žiadnej studenej, sladenej pochúťke nepovedia nie. Slush Cuppy vás tiež môže zachrániť, ak nemáte čo priniesť na letnú párty alebo, ak ešte nemáte darček pre kamarátov – milovníkov ovocných nápojov, či ľadovej kávy. Na škatuli od pohára tiež nájdete pár receptov na skvelé nápoje, takže si nemusíte lámať hlavu nad tým, čo tam naliať. Pokojne však postačí džús alebo cola. Jednoducho, ak hľadáte originálny a zároveň praktický darček na leto či len tak, do kuchyne, Slush Cuppy je to pravé orechové.

slush_cuppy01  slush_cuppy02

 

prejst do eshopu

 

Kľúčové slová: ladova drt, vyrob si ladovu drt, pohar na leto, pohar do mraznicky, pohar na dren, pohar na lad, gadget na leto

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website