Teleskopická rúčka na selfie

Share Button

Odfoťte samých seba!

Doba ide dopredu a už aj naše staré mamy vedia skloňovať slová ako smartfón, Instagram či selfie. Tak, aby sme za nimi nezaostávali, prišli sme na super vychytávku, ktorá spojí všetky tieto veci dohromady a nemusíte si pri tom ani zlámať ruky, či ukazovať všetkým staré kachličky na kúpeľni. Určite ste si už neraz priali aby bola vaša ruka viac teleskopická. No dobre, to si asi nik z vás neprial, ale chápete kam tým mierim. Áno, k super, mega, ultra, bomba teleskopickej rúčke, ktorá vám prichádza na pomoc na koncerte, na párty, na horách, či dovolenke pri mori alebo len v kúpeľni, keď na klasickú selfie vaše ruky nestačia. A to nemusíte byť ani hipster, ani narcis aby ste dokázali jej schopnosti oceniť.

selfie03

Že čo je to za zázrak?

Ľahká, oceľová rúčka, ktorá dokáže dostať váš smartfón až do vzdialenosti stodesať centimetrov. Naskytla sa otázka: a kto teraz stlačí spúšť? Túto vymoženosť, samozrejme,  vymýšľal génius takže obsahuje 3,5 mm jack, ktorý pasuje do otvoru na slúchadlá na vašom iPhone, iPade i Androide a v blízkej budúcnosti možno i Windows Phone. Vďaka tejto vymoženosti spustíte uzávierku na vaše zvečnenie  z pohodlnej vzdialenosti – gombíkom na pogumovanej rúčke.

Ak máte smartfón od Apple, využijete možnosť plug and foť a nastavíte si priamo vo fotoaparáte telefónu spúšťanie uzávierky pomocou tlačidiel na ovládanie hlasitosti, pretože gombík na rúčke funguje práve na tomto princípe. Ak však máte staršieho Androida, na ktorom sa to nastaviť nedá, potrebujete k tomu (napríklad túto) free appku, v ktorej si to jednoducho v nastaveniach nájdete:

Camera 360: https://play.google.com/store/apps/details?id=vStudio.Android.Camera360

 

selfie04         selfie01         selfie02

Pre koho je rúčka vhodná?

Teleskopická rúčka je tipom na originálny darček pre kamarátov hipsterov, pre koncertových nadšencov či vášnivých turistov, osamelých cestovateľov či outdoorových športovcov. Môžete ju zaobstarať ako super darček pre kamarátku narcisku, ale poteší aj príležitostných fotografov a určite aj technických maniakov, ktorí neodolajú žiadnemu novému gadgetu.

prejst do eshopu

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website