Darčeky pre ženu na Valentína, či MDŽ

Share Button

 

Zabudli ste na MDŽ alebo na výročie? Tieto netradičné darčeky pre ženy to za vás vyžehlia..

Každú chvíľu je tu nejaký sviatok či výročie, ktorý pánom spôsobuje bolehlav v podobe namosúrených pohľadov sklamaných dám. Človek si to ani nie je schopný všetko zapamätať. Páni, skúste si už zaobstarať kalendár. A dámy? Skúste polovičkám všetky sviatky v kalendári vyznačiť.  Ale ako sa vraví, neskoro plakať nad rozliatym mliekom. Ak nechcete svoju nežnejšiu polovičku (aj) tento rok odbaviť len kvietkom a čokoládou z Tesca, máme pre vás tipy na originálne darčeky pre ženy, vďaka ktorým vám drahé polovičky odpustia všetko.

Raňajšia káva v hrnčeku prekvapenia

Hrnček s vyznaním lásky ako darček ku dňu žien? Môže vám to pripadať trochu infantilne. Veď už nemáte 15 a vaša polovička dávno vie, že ju milujete. Alebo nevie? Možno jej to občas poviete ale verte, nie je to ono. Každá žena sa potrebuje raz za čas vrátiť do obdobia, keď čakala na svojho rytiera, ktorý jej romantickým gestom dokáže svoju lásku. Do čias, keď bolo moderné posielať si lístočky s nápisom „Milujem Ťa“. Ale povedzme si pravdu, taký lístoček po piatich rokoch manželstva vyznie najskôr ako „nemal som čas vymyslieť niečo lepšie.“ A práve tento čarovný hrnček vám prichádza na pomoc ako sa znova stať jej rytierom. Sám o sebe obsahuje len jednoduchú otázku: „Vieš čo?“ Keď však do neho nalejete horúci nápoj, po chvíli vašej drahej prezradí, že ju milujete. Geniálne.

5d24c8ce0ecc482ab8b0469fad3e5cfa                              3d0d5056d77aa8f625056d586934e839 prejst do eshopu

Sviečka ako na zavolanie (pre skutočných romantikov)

Ak ste to už naozaj pokašlali a hrnček by vám vaša milá najradšej hodila do hlavy, potrebujete niečo sofistikovanejšie. Možnože hľadáte len nejaký nenútený lacný darček pre manželku ale predstavte si, že ležíte v spálni a zrazu sa vám pri hlavách rozsvietia sviečky. Stačí jeden klik na diaľkovom ovládači a váš vzťah je opäť zachránený. Ako je to možné? Tieto sviečky sú síce z vosku ale sú elektrické – na baterky. A navyše na diaľkové ovládanie s dosahom do 6 metrov. Môžete ich kedykoľvek zapnúť a vypnúť alebo nastaviť časovač na vypnutie po niekoľkých hodinách. Takýto dar na výročie či Valentína obmäkčí každú romantickú dušu. Spomínali sme vám, že sviečky dokonca menia farby?

 

9ed6966223d9d2c36e634236fbae8815                                                              prejst do eshopu

Spoločný voňavý kúpeľ alebo: urob si deň pre seba, drahá

Po dlhom a náročnom dni v práci nepoteší ženu nič viac ako horúci voňavý kúpeľ a pocit, že už nemusí nič, len oddychovať. Priznajme si, takých dní určite nemá v diári plno. Tak prečo jej takýto domáci „wellness“ neprichystať? Kúpeľové konfety k tomu navyše vyzerajú ako kvietok. Keď ho položíte do vody, postupne sa začne rozpúšťať a uvoľňovať príjemnú, upokojujúcu arómu. Jednoduchý, a pritom tak romantický darček, s ktorým určite nič nepokazíte.

8cf49f8dbd905c39e30bf1619a44ac80                                                            prejst do eshopu

Raňajky do postele vyriešia všetko – darček na udobrenie

Nemusíte byť ani dobrý kuchár, aby ste svojej polovičke dokázali pripraviť luxusné, kráľovské raňajky. S panvicou „Srdce“ bude navyše aj obyčajné volské oko, hemendex či palacinka vyzerať ako od profesionála. Po takomto geste vaša pani zabudne aj na to, že sa z vajíčok priberá. Navyše, určite neexistuje nenápadnejší a originálnejší spôsob ako darovať žene (ne)obyčajnú panvicu.

 9e0b4e1f5f0c72f5e097f1209a63461c                    b829617adeaaeffd095d4c99808de335

prejst do eshopu

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website