Diaľkový ovládač na ženu

Share Button

Každý muž túži po žene, ale vždy iba do určitej miery, potom začína mať pocit nátlaku a snaží sa prevziať velenie… Nadvláda nad ženou začína týmto ovládačom! Počuli ste už o takom niečom? Ovládač, ktorý dáva žene príkazy myšlienkou muža!

Tento diaľkový ovládač číta vaše myšlienky a usmerňuje ženu k splneniu vašich prianí. Jediné, čo stačí je sedieť pri televízore na gauči a vybrať si správne tlačidlo. Samozrejme si to žiada istú dávku odvahy, pretože ak prekročíte hranice, riziko úrazu sa zvyšuje!

646572c751fffcd6c70c16e1d8c0d231                              ca1f15ebba768e19d3f8f81104d2483b (1)

 

Ale teraz si už sadnite na gauč a nechajte sa previesť funkciami tejto vecičky. Základné využitie je určite vypnutie. Proste, ak je toho príliš stlačte tlačidlo vypnúť. Na ženu sa však môžete obrátiť aj s ďalšími požiadavkami ako je napríklad žiadosť o sex, o obed, či jednoduchý oznam, že dnes idete von s kamošmi.

Chcete aby sa postarala o deti? Umyla auto? Navarila? Jedno tlačidlo a je to! Ďalej sa ponúka séria tlačidiel typu „prines“, čokoľvek, čo vás napadne. Zašli ste týmito príkazmi na okraj jej trpezlivosti? Rýchlo využite únikové tlačidla a žene polichoťte, vyznajte jej lásku a obkrúťte si ju okolo prsta.

19ceacd9316fa1cdcd6af09f1d30f997                              2b5678468241ec92150afa9f3f238c6d

Keďže na gauči sa skvelo premýšľa, ovládaču sa medze nekladú a vaša fantázia môže fungovať na plné obrátky. Zvoľte si disciplínu a potom si už len určujte polohu, či tempo, spôsob, či hlasitosť.  Teraz už máte v rukách manuál ako si zlepšiť spolužitie, zabaviť sa a užiť si kopec srandy. A ženy? Vôbec z toho nemajte obavy, máme totižto ovládač, ktorý z vášho chlapa urobí krotkého baránka a schladí ho v mihu sekundy! Nájdete ho na nasledujúcej adrese: http://www.ajtaci.sk/produkt/dialkovy-ovladac-na-muza-cz

 

prejst do eshopu

 

Vyskúšajte si ovládač pomocou skvelej appky:

 

 

Keywords: ovladac na zenu, komunikacia so zenou, vtipny darcek pre zenu, manual ako si zlepsit spoluzitie, nadvlada nad zenou

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website