Gigantická ploskačka

Share Button

Geniálne na párty

Kto z nás by nemal rád oslavy, či párty, kde sa stretne a zabaví so svojimi známymi? Oslava je proste obľúbená záležitosť každého a tým viac, ak sa na ňu prinesie originálny darček.

Gigantická ploskačka je darček pre každého, kto chce si rád vychutná obľúbený alkoholický nápoj a rád s ním ponúkne aj svojich kamarátov.  Gigantická ploskačka s objemom 1.9 litra vystačí pre celú partiu, teda aspoň na začiatok, a potom sa uvidí.

Darujte ju!

Gigantická ploskačka je netradičný darček, ktorý keď darujete na párty, stane sa hitom a s ním aj vy za kreativitu! Predstavte si, koľko vecí sa dá s takouto ploskačkou robiť! Ako prvý typ odporúčame ploskačku darovať, a tak s ňou urobiť niekomu radosť. Ako bonus ju môžete dať gravírovať s veselým pamätným nápisom, aby bolo jasné, že vy ste tvorca tohto originálneho nápadu! Takáto netradičná gigantická ploskačka s gravírovaním sa môže aj odložiť do výkladu, kde si zakaždým spomenú na svoj sviatok!

ploskacka01                                                                     ploskacka03

Noste ju so sebou!

Ale čo by to bolo za využitie keby takáto skvelá vec ležala vo vitríne? A preto po druhé hovoríme – noste ju so sebou chváľte sa a najmä! Využívajte ju na to, na čo je určená. Urobte si zásoby obľúbeného alkoholu a buďte IN kdekoľvek ju vytiahnete.

Ak sa vám tieto nápady zdajú príliš odvážne, ba priam drzé, tak neostáva nič iné, iba ploskačku využívať na nosenie si čajíka a konskej dávky kávy na túry, či do práce.

Ploskačka má kvalitné spracovanie z leštenej nerezovej ocele.  Ploskačka má tiež kvalitný uzáver, takže sa nemusíte báť, že sa alkohol rozleje. Gigantická ploskačka je proste luxusný darček na každú chvíľu! Do ploskačky nie je vhodné nalievať kyslé veci. Jej rozmery sú: 31 x 18 x 5 cm .

 

ploskacka02                                                                          ploskacka

 

prejst do eshopu

 

 

Keywords: giganticka ploskacka, velka ploskacka, obrovska ploskacka, ploskacka velky objem, 1.9 litrova ploskacka, hit oslav, gravirovana ploskacka, netradicna ploskacka, netradicny darcek, ploskacka na party

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website