Valentínske hrnčeky

Share Button

Hrnčeky sú IN

Hrnček je veľmi pekným darčekom pre muža, či pre ženu. Mohli by sme ho zaradiť do skupiny praktických darčekov, pretože ho môžete neustále využívať a pritom myslieť na osobu, ktorá vám ho venovala. Hrnček je skvelý darček aj pre zaľúbených s motívom srdiečok. Na svoju lásku si spomeniete pri každom pití čaju, či kávy.

Čoby ste však povedali na hrnček, ktorý má aj tvar srdca a zároveň vám aj vyzná lásku? Presne o takomto hrnčeku píšeme! Tento hrnček je plný prekvapení a zrejme podľa toho je aj jeho názov, čiže hrnček prekvapenia.

Hrnček z lásky

Jeho základná vlastnosť je to, že má tvar srdca, približne bežný objem 2 dcl, je čiernej farby s nápisom … vieš čo? Avšak jeho lepšou vlastnosťou je, že keď do neho nalejete horúci nápoj, tak sa jeho farba zrazu zmení a objaví sa krásny nápis Milujem Ťa aj s romantickými srdiečkami! Viete si predstaviť krajší darček, či už na Valentína, výročie svadby, vzťahu alebo čohokoľvek, čo súvisí s láskou? Vaša druhá polovička bude piť kúsok lásky!

Snáď jedinou nevýhodou tohto hrnčeka je, že nemôže ísť ani do umývačky a ani do mikrovlnky, kvôli jeho teplocitlivosti, ktorá by sa mohla zničiť.

5d24c8ce0ecc482ab8b0469fad3e5cfa 3d0d5056d77aa8f625056d586934e839

Zapáčil sa vám takýto hrnček? Skvelým darčekom je aj hrnček pre zaľúbených, ktorý je tiež v tvare srdca, nemá však žiadnu teplocitlivú vrstvu a jeho pointa spočíva v tom, že sú to spojené dve srdiečka, čiže ideálne pre páry. Pripite si spoločne na vašu lásku!

zamilovane-hrnceky-03_13 1309-3065-thickbox

 

 

prejst do eshopu

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website