Hudobný hrnček – darček pre muzikanta

Share Button

Každý z nás miluje hudbu, niektorí viac, niektorí menej a samozrejme každý inú. Je to pochopiteľné, hudba je všade okolo nás stáva sa súčasťou nášho bežného diania. Tí z nás, ktorí mali to šťastie a boli obdarovaní aj hudobným sluchom sa vzdelávajú v hudobnej škole a raz z nich budú hudobníci, ktorí k tvorbe hudby, ktorú tak milujeme prispievajú.

Niekto vraví, že umelci nie sú normálny, že majú o koliesko navyše, veď čo takí hudobní virtuózi? Trávia chvíle v miestnosti, iba s nástrojom a vyhrávajú a tvoria… Ak takého niekoho poznáte, tak určite viete o čom hovorím. A poznáte tú dilemu, keď neviete, čo mu máte kúpiť pod stromček alebo na narodeniny? Jedine nejaké super hudobné CD!

Alebo máme pre Vás motivačný nápad, ktorý je vhodný ako darček pre každého, kto miluje hudbu a hudobníka obzvlášť! Je ním hrnček, ktorý má namiesto uška hudobný nástroj. Je keramický a telo má bielej farby. Nie je však vôbec fádny! Perfektná vzorka nôt po tele hrnčeka rozveselí oko a farebná rúčka v tvare obľúbeného nástroja sadne do ruky.

Teraz už každý bude vedieť, čo robí hudobný virtuóz, keď je zavretý vo svojej izbe, pije predsa z hudobného hrnčeka! Tento hudobný hrnček sa stáva originálnym darčekom pre hudobníka, ale vlastne pre každého, kto miluje hudbu. Jeho kvalitné prevedenie splní očakávania aj náročných zákazníkov a navyše je balený v peknej darčekovej krabičke, a o balenie máte postarané!

Vyberte si svoj typ, či už preferujete husle, či gitaru! Dovoľte mi predstaviť Vám nasledujúce varianty hrnčekov:

Hudobný hrnček elektrická gitara:

Hrnček pre každého, kto miluje gitary, ale najmä tie rockové a koncertové, aby ste neboli obmedzovaní, nájdete rovno dve farebné prevedenia a to červenú a modrú.

0002514_gitarowy-kubek-muzyka                                    51mKJ+oW9SL._AC_UL320_SR292,320_

Hudobný hrnček klasická gitara:

Klasická gitara pre všetkých vybrnkávačov akordov počas večerov pri ohníku v partii, či na chate. Klasika je najlepšia, tak si užívajte jej ladné tóny.

51H9Ted2W6L

Hudobný hrnček klavír:

Hrnček určený pre budúcich Mozartov! Motivujte sa hudobným čajíkom, či kávou, a potom Vám pôjdu symfónie jedná radosť. Dá sa použiť aj pre milovníkov keyboardu.

7002ddec3df63705c138280b0bc182ca

Hudobný hrnček husle:

Perfektný model s uškom, ktorý verne napodobňuje husle.

61KVoDhkiaL._SY355_                                                                 hot-High-Quality-Music-Cup-mug-Violin-Enamel-Cup-England-style-Coffee-Cup-birthday-christmas-thanksgiving

Hudobný hrnček husľový kľúč:

Ak hráte na viacero nástrojov a neviete sa rozhodnúť, ktorý hrnček je pre vás ten pravý, tak ste práve našli vhodnú voľbu! Obyčajný husľový kľúč povie všetko.

musical-note-mug                                                    prejst do eshopu

 

 

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website