Lenivý hrnček – samomiešajúci hrnček

Share Button

Lenivosť je bežná ľudská vlastnosť, ktorá niekedy nemá hraníc. Samomiešajúci hrnček je práve pre lenivcov. Určite to poznáte, keď sa vám nechce ani prstom pohnúť a pritom treba urobiť toľko vecí. Tie síce za váš neurobíme, ale vieme vám uľahčiť aspoň jednu z nich!

Urobte si čaj, či kávu, zababušte sa pod deku, ideálne je použiť deku s rukávmi, aby ste ani počas pitia nemuseli vystrčiť ruky spod deky. A teraz pozor! Vezmite si čaj v lenivom hrnčeku, dychtivo sa chcete napiť, keďže je zima, avšak nápoj je horúci. Zistite, že nemáte lyžičku s ktorou by ste ho zamiešali, pohlcuje vás zúfalstvo, že sa musíte opäť postaviť, ale omyl! Stlačte iba jedno tlačidlo, pre ktoré stačí fakt iba pohnúť prstom a nápoj sa vám zamieša!

Stlačením si nápoj ochladíte a čo je najlepšie rozmieša sa aj cukor a rozpustí sa skôr. Samozrejme je možné, že tento nápad sa vám až tak nepáči, pretože si radšej vypijete sladký spodok, nuž. Aby toho nebolo málo, tak hrnček sa dá využiť aj ako termo hrnček, má navrchu veko, ktoré môžete využívať ľubovoľne.

Je vynikajúcim hrnčekom aj do auta, keďže je TERMO, dá sa UZATVÁRAŤ a samozrejme to najdôležitejšie – je SAMOMIEŠAJÚCI! Kľudne si šoférujte krajinou, vychutnávajte výhľad a miešajte si nápoj jedným prstom – druhou rukou môžete bezpečne šoférovať a vaše auto ostane čisté a nezafŕkané!samomiesajuci hrncek                              samomiesajuci hrncek

My sme si hrnček otestovali, chceli sme vidieť, čo dokáže, a tak sme do neho nasypali tyčinky a skúsili ich rozmixovať. Hrnček to zvládol excelentne! Mali sme tyčinkový prášok, čo sa nám nakoniec vôbec nepáčilo, pretože sme ho museli umývať, čo je vzhľadom k lenivosti produktu nežiadúce!

Lenivý hrnček má objem 3dcl, čiže si do neho môžete urobiť aj väčšiu dávku čaju, aby ste sa kvôli nemu nemuseli postaviť viackrát. Pozor, hrnček vyžaduje dve prekonania lenivosti:

  1. Prekonať sa a založiť 3 batérie typu AAA
  2. Naliať si čaj a ostáva už fakt iba pohnúť prstom!

 

prejst do eshopu

 

Keywords: termo hrnček, hrncek do auta, samomiesajuci hrncek, lenivy hrncek, hrncek pre lenivcov, prenosny hrncek, hrncek na cesty, prakticky hrncek, magicky hrncek

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website