Rodinné fotohodiny

Share Button

Moderný a praktický doplnok do každej domácnosti. Obdarujte kohokoľvek z rodiny a dajte mu tieto hodiny! Že hodiny sú nič moc? To nie je pravda, pretože s týmito hodinami si spestríte byt a dozviete sa koľko je hodín.

Moderný a štýlový dizajn robí z týchto hodín veselý, farebný a originálny doplnok, plný spomienok a rodinných momentov. Hodiny sú navrhnuté tak, že vo svojom okraji majú namiesto čísel fotorámiky do ktorých si môžete vkladať fotky čohokoľvek. Môžete si z nich urobiť rodinné hodiny napríklad aj štýlom „kto chodí o koľkej domov“ alebo si tam dajte veselú tématiku svojho hobby, ktorá vás vždy rozveselí.

7a512e57ad2a45248e5ab8c74dce6116                              aa743c169e6cf42b8eb6f4085ce60a67

Hodiny majú pevné kovové telo, univerzálnu striebornú farbu, ktorá sa hodí takmer do každej domácnosti. Pre tých náročných sa však dajú zohnať aj vo farebnej verzii. Do hodín si môžete umiestniť  8 fotiek o rozmeroch 5 x 5 cm a 4 fotky veľkosti 7 x 5 cm.

Na internete sa tiež dajú kúpiť tieto hodiny z plastu. Ich kvalita je postačujúca a preto si kľudne vyberajte podľa toho, či preferujete kovové alebo plastové!

Hodiny sa výborne hodia do kuchyne, jedálne, či obývačky a návštevy sa za nimi budú obracať!

prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website