Vyhrievané ponožky

Share Button

Jedno príslovie hovorí: Nohy v teple, telo teplé! A myslím si, že je to čistá pravda. Predsa to poznáte a najmä v zime, že ak je zima od nôh, či už máte slabé ponožky alebo premoknutú obuv, je vám zima na celé telo. V takýchto chvíľach ste ľahko náchylný na prechladnutie a stačí trochu vetra a je to.

Nasleduje týždeň fúkania nosa a kašľu, v tom lepšom prípade nás to nepriklincuje do postele, ale môžeme ako tak fungovať. A čo je teda základ úspechu? Teplé, suché a prekrvené nohy, ktoré potom teplo odovzdávajú do celého tela!

44f44dd9f505ff013eb9e1150adc3353

Presne tieto tri body sú cieľom našich vyhrievaných ponožiek! Fungujú na batérie, takže ak máte so sebou náhradné batérie fungujú v podstate donekonečna. Aby ste však mali určitú predstavu, jedna sada batérií vás bude hriať približne 5 hodín, čo je na poobedňajšiu zimnú prechádzku tak akurát. Úložný priestor na 3X AA batérie sa nachádza nad topánkou, takže mali by ste mať zaistené pohodlie a určite vás nebudú tlačiť. Sú taktiež vhodné do lyžiarok, či topánok na snowboard.

Vyhrievané ponožky sú vynikajúci darček na zimu pre lyžiarov, snowboardistov, turistov, divákov, bežkárov, musherov, ale najmä pre flákačov, ktorí sa nezohrejú športom! Ponožky fungujú na spôsobe vyhrievania palca a ak máte v teple palec, funguje metóda vyhrievania celého tela! Ponožky sú univerzálnej čiernej farby s tmavo červeným zvýraznením, hodia sa rovnako ako pre mužov, tak aj pre ženy, či väčšie deti. Základ ponožky je, aby vyhrievacia špička sedela na palci.

Ponožky sa pohodlne nosia a ponúkame tri veľkosti, aby si každý mohol zaobstarať presne na mieru. Veľkosť S, teda najmenšiu, ponúkame pre ženy s malou nohou a pre väčšie deti. Veľkosť M – stredné, sú vhodné pre ženy, ktoré si zvyknú kupovať topánky nad 39 a pre mužov do veľkosti topánky 41. Číslo L je určené pre veľké nohy, odporúčame ich pre mužov s veľkosťou nohy nad 42. Ponožky sú však dosť univerzálne, a tak sa nenechajte odradiť malými veľkostnými rozdielmi.

 

prejst do eshopu

Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*
*
Website